Vzhledem k rostoucímu počtu požadavků na API, bylo načase jej konečně sprovoznit. Nyní můžete s FAKTURYONEM propojit například svůj eshop a vystavovat tak faktury ještě jednodušeji.

API

Zatím bohužel neexistuje žádná služba, která by propojení poskytovala, ale několik již vyjádřilo svůj zájem, takže se v budoucnu určitě dočkáte zajímavých možností propojení.

Pro běžného uživatele je důležitá pouze sekce Autorizované aplikace, kterou naleznete v Nastavení->API.

Autorizované aplikace

Pokud autorizujete aplikaci třetí strany, uvidíte ji v tomto seznamu. Taková aplikace může nahlížet do všech vašich dokladů, kontaktů a ceníku nebo vytvářet nové. Může také provádět úhrady dokladů. Jinak ale nemůže nic měnit nebo cokoliv mazat.

Užitečnou autorizovanou aplikací může být například eshop, který při úhradě objednávky automaticky vystaví fakturu.

Informace pro vývojáře

Kompletní dokumentaci naleznete na adrese https://fakturyon.docs.apiary.io/#. Aby bylo možné s API pracovat, musíte mít vytvořen v aplikaci účet (pokud nechcete vystavovat doklady, tak nemusí být placený) a následně v Nastavení->API najdete Moje aplikace.

Nejdříve ale prosím zašlete přes kontaktní formulář žádost a aktivaci vývojářského účtu se stručným popisem, k čemu nebo pro jakou aplikaci chcete API využívat.

Budu samozřejmě vděčný, pokud budete chtít vytvořit jakékoliv propojení a budu vám případně maximálně nápomocen.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *