Online fakturace

Online fakturace je moderní a efektivní způsob správy a zasílání faktur vašim klientům. S rozvojem internetu je vytváření, odesílání a sledování faktur online snazší než kdykoli předtím. Tento způsob fakturace nabízí mnoho výhod pro firmy všech velikostí, od malých podnikatelů až po velké korporace. Používáním online fakturačních systémů mohou podnikatelé značně zefektivnit své procesy a ušetřit čas i peníze. Zde jsou některé z hlavních důvodů, proč byste měli začít používat online fakturaci ještě dnes.

Pohodlí

Jednou z největších výhod online fakturace je pohodlí, které nabízí. Díky online fakturaci můžete vytvářet a odesílat faktury odkudkoli a kdykoli. Už se nemusíte starat o tisk a odesílání faktur nebo chodit na poštu, abyste je odeslali. To znamená, že můžete ušetřit čas a peníze za poštovné a věnovat se jiným důležitým úkolům.

Efektivita

Online fakturace je také mnohem efektivnější než tradiční způsoby fakturace. Díky online fakturaci můžete snadno sledovat své faktury a zjistit, kdy byly přijaty, zobrazeny a zaplaceny. To znamená, že už nemusíte trávit hodiny hledáním faktur, které se ztratily v poště nebo uvízly v něčí schránce.

Automatizace

Online fakturace nabízí také mnoho automatizačních funkcí, které vám pomohou ušetřit čas a snížit počet chyb. Můžete například nastavit automatické upomínky na nezaplacené faktury a dokonce automatizovat proces odesílání faktur klientům. Díky tomu už nemusíte trávit hodiny ručním vytvářením a odesíláním faktur a můžete se soustředit na jiné důležité úkoly.

Dodržování DPH

Další velkou výhodou online fakturace je snazší dodržování předpisů o DPH. Díky online fakturaci můžete snadno sledovat svou povinnost platit DPH a zajistit, že budete vždy v souladu se zákonem. To vám může z dlouhodobého hlediska ušetřit spoustu času a peněz a pomoci vám vyhnout se nákladným pokutám.

Mobilní aplikace

Online fakturace nabízí také mnoho možností mobilní aplikace, což znamená, že můžete vytvářet a odesílat faktury ze svého chytrého telefonu nebo tabletu. To je užitečné zejména pro firmy, které jsou na cestách, například pro pracovníky na volné noze nebo obchodníky. Umožňuje vám přístup k fakturačnímu systému odkudkoli a kdykoli, takže můžete klientům posílat faktury, i když nejste v kanceláři.

Závěrem lze říci, že online fakturace je moderní a efektivní způsob správy a zasílání faktur vašim klientům. Nabízí mnoho výhod, jako je pohodlí, efektivita, automatizace, dodržování DPH a možnosti mobilní aplikace. Pokud v současné době online fakturaci nevyužíváte, je načase s ní začít. Ušetří vám čas, peníze, sníží počet chyb a pomůže vám dodržovat předpisy o DPH. Je to ideální řešení pro podniky všech velikostí a v dnešním rychlém světě podnikání je jen stále populárnější.

Online fakturační nástroj pro jednoduchou správu odběratelů, ceníku a vystavených dokladů. Z počítače, tabletu nebo mobilu. Pohodlně, přehledně a hlavně bezpečně!

©2018-2023 Fakturyon

Provozovatel: Lukáš Hronec, IČ 03243877

V zahradách 31, Praha 8, 180 00

info@fakturyon.cz